Lietošanas noteikumi

SIA TP TRADING, reģistrācijas Nr. 40203024111 , adrese: Rīgas iela 58A - 45, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401 , turpmāk – internetveikals – nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un sniedz preces/pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem.

1.      Apmeklējot interneta vietni www.poted.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm, lietotājs personiski vai tā pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

2.      SIA „Tp Trading” interneta vietnē www.poted.lv ievadītās informācijas (tajā skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.poted.lv lietošanas laikā.

3.      SIA „Tp Trading” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.poted.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.poted.lv.

4.      Interneta vietnes www.poted.lv lietotājam ir tiesības iegādāties preces par cenu, kāda ir spēkā interneta vietnes www.poted.lv apmeklēšanas brīdi. SIA „Tp Trading” ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta vietnē www.poted.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus. Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem. Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

5.       Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv , Maksekeskus AS:

  •  Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
  •  Visa/Mastercard karšu maksājumi

NB! Izmantojot internetbanku apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”. Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

5.      Interneta vietnē www.poted.lv ievietotā informācija ir SIA „Tp Trading” īpašums.

6.      SIA „Tp Trading” ir tiesīga nosūtīt paziņojumus un/vai veikt telefona zvanus uz lietotāja norādītajiem saziņas līdzekļiem saistībā ar uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem interneta vietnē www.poted.lv veiktajiem darījumiem ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.

7.      Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs piekrīt, ka interneta vietnē www.poted.lv ievadītos datus SIA „Tp Trading” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.poted.lv lietošanas noteikumiem.

8.       Preces tiek piegādātas uz sekojošām valstīm: Latvija, Lietuva, Igaunija un pārejās ES valstis. Iegādātās preces tiek piegādātas izmantojot: SIA Omniva, SIA DPD, vai AS Latvijas Pasts. Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Iegādātās preces tiek nogādātas Pircēja norādītajā adresē 1-10 darba dienu laikā. Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības nosūtīt preces līdz 45 kalendāra dienām, par to informējot klientu.

9. Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies ar privātuma politiku.

10.  Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt preču piegādes noteikumiem.

11.  Uzsākot preces pasūtīšanu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies ar preču atgriešanas noteikumiem.

12.  Neskaidrību gadījumā vai atsauksmju sniegšanai lietotājs var sazināties ar SIA "Tp Trading" darbiniekiem zvanot vai rakstot e-pastu.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.